wp menus'den En Üst Menünüzü Seçin

A-101 Hi-Level HLV-T704 Tablet fiyatı, yorumları

A-101 Hi-Level Tablet fiyatı, hi-level hlv-t704 tablet yorumları ve hi level hlv t704 tablet özellikleri, hi-level tablet şikayetleri – 5 Eylül 2013 tarihinden itibaren A-101 mağazalarında sınırlı sayıda olacak şekilde Hi-Level Tablet satışı yapılacaktır. Geçtiğimiz hafta Bim’e Exper EasyPad tablet gelmiş ve 10 dakika içinde tükenmişti. Bu durumda A-101 içinde geçerli olacak ve gelen tabletler kısa bir süre içinde tükenecektir.

Değerli arkadaşlar aslında bu başlık altınd Bim’de satılan exper marka tablet için söylediklerimi tekrar etmek istiyorum. Özellikleri üç aşağı beş yukarı aynı sadece marka farkı var ve bu da o kadar büyütülecek bir sorun değildir. Tablet nasıl bir tablet, iyi mi değil mi diye merak ediyorsanız aşağıda yapılan yorumları okumanızı tavsiye ederim.

Öncelikle ürün hakkındaki özellikleri paylaşmak istiyorum. Sonrasında inceleme bölümüne geçip tabletin alınıp alınmayacağı hakkındaki fikirlerimi söyleyeceğim.

A-101 Hi-Level HLV-T704 Tablet Özellikleri

 1. Model: HLV-T704
 2. İşletim Sistemi: Android
 3. 7 inç MID 5 nokta kapasitif ekran
 4. Ekran çözünürlüğü: 800×480
 5. CPU: AMLogic 8726 M3L Cortex A9 1 GHZ
 6. Ram: 1 GB DDR 3
 7. ROM: 8 GB Nand Flash
 8. Ön Kamera: 0.3 MP
 9. Giriş: USB, DC, SD Kart
 10. Siyah dokunmatik panel
 11. 2 yıl garanti
a-101 hi level tablet
a-101 hi level tablet

Ürün özellikleri yukarıda sıraladığım gibidir değerli arkadaşlar. Exper’in tableti ile aynı özelliklere saship olduğunu siz de görmüşsünüzdür. Daha önceleri de söylediğim gibi bu türlü teknolojik ürünleri belli başlı firmalar ürettiğinden dolayı çoğu markanın tabletinde kullanılan malzemeler aynı olmaktadır. Yani markadan dolayı fazla para vermeye gerek yoktur. Normal gündelik işler için böyle bir tablet idealdir. Yani internette araştırma yapmak veya facebook, twitter gibi sitelere bağlanmak için bu tablet iyidir. Ayrıca android işletim sistemine sahip olduğundan dolayı diğer tabletlerle aynı kullanıma sahiptir.

A-101 Hi-Level HLV-T704 Tablet

Şimdi gelelim ürünün fiyatına. Değerli dostlar tablet A-101 mağazalarında 139 TL’ye peşin fiyatına satılmaktadır. Kredi kartı ile taksitli alışeriş yapmak isteyenler için 145 TL olmaktadır. Bu fiyatı böylesine tabletler bulmak gerçekten zordur ama şu da var ki önümüzdeki 5-6 ay içinde çoğu tablet fiyatları bu seviyelere düşecektir. Çünkü yeni cihazlar çıkacak ve eskilerinin fiyatı da ister istemez düşecektir.

Az önce söylediğim “Sınırlı Sayıda STOK” ibaresine dikkatinizi çekmek istiyorum. Değerli dostlar böyle ürünler çok fazla şubesi olduğundan dolayı her şubeye 2-3 tane gelecek şekilde gönderiliyor. Yani erkenden mağazalara gidip sıra olmak gerekiyor. Eğer alacaksanız şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Merak ettiğiniz konuları aşağıdaki yorum bölümünden bana sorabilirsiniz.

A-101 Hi-Level HLV-T704 Tablet fiyatı, yorumları
A-101 Hi-Level HLV-T704 Tablet fiyatı, yorumları

A-101 Hi-Level HLV-T704 Tablet Yorumları

Benzer yazılar