wp menus'den En Üst Menünüzü Seçin

Acil nakit kredi lazım, kredi başvurusu yapma

Acil nakit kredi lazım, kredi başvurusu yapma – Paraya sıkıştım ve acil kredi lazım, otomobil alacağım fakat banka bana kredi vermiyor. Acil kredi para lazım diye bazı kimseler internet üzerinden araştırma yaparak para bulmaya çalışıyor. Değerli arkadaşlar. Öncelikle internet üzerinden kredi veren kişi veya kurumlara dikkat etmek gerekir. Kimse tanımadığı birine binlerce lira para babasının hayrına vermez. O nedenle çok ama çok dikkali olmak lazım.

Acil nakit kredi lazım, kredi başvurusu yapma

Acil nakit kredi lazım, kredi başvurusu yapma
Acil nakit kredi lazım, kredi başvurusu yapma

Google’da acil kredi lazım veya acil nakit veren yerler diye arattığımız zaman karşımıza birçok internet sitesi çıkıyor ve bu sitelerde doğru düzgün bilgiler yer almıyor. Takip ettim ve biraz da araştırdım. Yabancı isimlerle yorumlar yazıp mail adreslerini veriyorlar. Hatta bazıları telefon numaralarını dahi paylaşıyorlar. Bunları aradığınız zaman size uçuk şartlar sunarak, yüklü miktarda bir senet imzalattıktan sonra belki parayı da verirler ama daha sonrada başınız çok ama çok ağrır.

Devlet yakında bu türlü kişiler için bir operasyon düzenler elbette ve ben öyle zannediyorum ki emniyet bu konuda bir çalışma yapmaktadır veya yapacaktır. Çünkü alenen insanlar dolandırılmakta ve dolandırıcılıkta kanunlarımıza göre büyük suçlardan biridir. Değerli arkadaşlar şimdi diyeceksiniz ki neden acil nakit kredi lazım, kredi başvurusu yapma şeklin bir başlık açarak alakasız bilgiler verdin. Amacım bu türlü dolandırıcılıklardan sizleri haberdar etmektir. Belki birçok kişide bunların dolandırıcı olduklarını biliyordur ama çok fazla nakite ihtiyaç duyduklarından başka çarem kalmadı diye düşünmektedirler. Lütfen böyle kişi veya kurumlara itibar etmeyiniz. Düpedüz tefecilik, düpedüz dolandırıcılıktır.

Acil nakit kredi lazım, kredi başvurusu yapma

Lütfen siz de konu ile alakalı düşüncelerinizi diğer ziyaretçiler ile paylaşınız. Eğer başınızdan bu türlü bir hadise geçtiyse neler  yaşadığınızı da paylarşısanız memnun olurum. İyi günler dileklerimle.

Benzer yazılar