wp menus'den En Üst Menünüzü Seçin

Bim Exper EasyPad H7S Tablet fiyatı

Bim aktüel ürünleri 30 ağustos 2013 bim exper tablet fiyatı, exper tablet şikayetleri ve yorumlarıBim’de exper tablet almak isteyenler için bim exper easypad H7S tablet özellikleri ve exper tablet yorumları, exper easypad H7S tablet şikayetleri ile ilgili düşüncelerimi aktarmak istedim. Değerli arkadaşalr 30 ağustos 2013 tarihinden itibaren Bim mağazalarında sınırlı sayıda olmak üzere Exper EasyPad H7S tablet satışı yapılacaktır. Tablet nasıl bir tablet, iyi mi değil mi diye merak ediyorsanız doğru siteye gelmişsiniz demektir.

Arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum. Tabletler noktasında Apple iPad haricinde hangi tableti alırsanız alın öncelikle android işletim sistemini kullanmaktadırlar. Sadece Apple iPad, iOs işletim sistemini kullanarak farkını ortaya koymaktadır. O nedenle tablet pahalı olursa daha iyi olur şeklinde düşüncelere girmeyiniz. Hemen hemen bütün tabletlerin kalitesi aynı olmaktadır. Buna Asus, Samsung gibi markalar da dahildir. Sadece çerçeve veya kasa kalitesi onların biraz daha iyidir ve bunun dışında da bir farkı yoktur.

Exper Tablet EasyPad H7S

Hâl böyle olunca da exper veya başka bir marka almalı mıyım sorusuna eğer hoşunuza gittiyse tereddüt etmeden alın cevabını verebilirim. Arkadaşlar bu tablet de diğer tablerlerde olan özelliklere sahiptir. Eksikleri olacaktır muhakkak ama bunlar da mazur görülebilir çünkü fiyatı oldukça makuldur. Aslında bakacak olursanız fiyatı da bir tablet için çok fazladır ama maalesef piyasa bu şekilde dizayn edilmiştir. Neyse..!

Kıymetli arkadaşlar sözlerimi fazla uzatmadan size exper easypad H7S tablet özellikleri hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Saymadığım özellikler diğer tabletlerde olan klasik özelliklerdir. Belki bu tabletin ekranı biraz küçük gelebilir size zira 10 inç ekrana sahip tabletler daha bir güzel duruyor.

  • 1 GB ram
  • 2 kamera
  • 4 çekirdek grafik kartı
  • 7 inç ekran boyutu
  • Cortex A9 1.2 GHz işlemci
  • Wi-Fi
  • 370 gr
  • Android işletim sistemi

Exper Tablet EasyPad H7S artı ve eksileri

Eksi yönleri için az önce de söylediğim üzere ekran boyutu olabilir. 7 inç’lik bir ekranı bulunmaktadır. Fena değildir ama büyük severler için belki yeterli olmayabilir. Şarjı kaç saat dayanıyor bilmiyorum o nedenle bu konuda birşey söyleyemiyorum.

Artıları içinde işlemcisinin gayet iyi olduğunu, ekran hızının da oldukça iyi olduğunu ve bunlara ilave olarak da fiyatının piyasadaki tabletlere oranla çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Üstelik 2 yıllık exper garantisi altında olan bir üründür. Her hangi bir arıza olduğunda direkt exper servisine yollayarak ücretsiz olarak sorunu halledebilirsiniz. Garanti demişken söylemek yarar olduğunu düşünüyorum. Değerli arkadaşlar garanti kapsamına giren haller var girmeyen haller var. Bu konuda dikkatli olunuz. Eğer kullanımdan kaynaklı veya diğer bir tabir ile müşteri kaynakklı bir sorun varsa o zaman siz de takdir edersinzi ki cihaz garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Evet değerli arkadaşlar bim’de 30 ağustos 2013 tarihinden itibaren satışı gerçekleşecek olan Exper EasyPad H7S isimli tablet hakkındaki görüşlerimi sizlerle paylaştım. Siz de merak ettiğiniz soruları buradan sorabilir ve ürün hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Benzer yazılar