wp menus'den En Üst Menünüzü Seçin

Cesaret hapı isimleri nedir? Cesaret hapı

Cesaret hapı isimleri nedir? Cesaret hapı var mı? Cesaret hapı yorumları ve şikayetleri – Aslında ilk sormam gereken soru “cesaret hapı nedir ve cesaret hapı zararları var mı” olmalıydı. Ama google’da ilk olarak cesaret hapı isimleri ve cesaret hapı var mı diye aratıldığından mütevellit biz de cesaret hapı nedir sorusunu sonraya sakladık.

Değerli arkadaşlar böyle birşey yapılması imkansız demiyorum ancak şu an için böyle birşeyin olmadığını söyleyebilirim. Fakat bilim adamlarının çalışmalarının da bu konuyla ilgili hızla devam ettiğini de ilave etmek istiyorum. Malumunuz olduğu üzere cesaret hapı diye bir şeyin varlığını haberlerde intihar bombacılarını tarif ederken kullandıklarında duymuştuk. Peki gerçekte cesaret hapı var mı?

Cesaret hapı var mı?

cesaret hapı nedir
cesaret hapı nedir

Az önce de ifade ettiğim gibi böyle bir şey henüz yok ama bu olmayacağı anlamına da gelmiyor. Bu konuyla ilgili İsviçre’li bilim adamları bazı çalışmalar yaptıklarını ve yapılan deneyler sonrasında kısmen başarılı olduklarını insanlarla paylaşmışlardı. Öte yandan benzer çalışmalar Amerika’da da yapılmaktadır.

Bilim adamlarınca yapılan açıklamalara göre artık utangaçlık, sosyal korku, cesaretsizlik gibi durumları kontrol edilebilecek. Bunun için beynin bazı bölgelerini kontrol altına almak yeterlidir. Bu da hormonları kontrol etmekle mümkün olacaktır. İsviçre’de Zürih Üniversitesi araştırmacıları “cortisol” değerini yükselterek 60 deney üzerinde başarılı olmuşlardı. Fakat bu ürünün piyasaya sürülmesi için yeterli değildir.

Cesaret hapı isimleri nedir?

Değerli arkadaşlar cesaret hapı henüz piyasaya sürülmediğinden maalesef bir isim paylaşamıyoruz. Belki bazı tabir-i diğer ile kendini uyanık zanneden girişimciler fırsattan istifade ederek cesaret hapı adı altında ürünler satabilirler. Lütfen böylelerine itibar etmeyiniz. Eğer bu türlü bir ürün çıkmış olsaydı televizyon kanallarında bangır bangır haber yaparlardı. Satılan ürünlerin de zararları ne derecededir kimse bilemiyor; üreticilerde dahil…

cesaret hapı nedir
cesaret hapı nedir

Konuyla alakalı olarak sizin de söyleyecek sözleriniz veya düşünceleriniz varsa lütfen benimle paylaşınız. Tüm yorumlar değerlidir, paylaşmak gerekir. Tekrardan hatırlatmak istiyorum. Lütfen piyasada cesaret hapı adıyla satılan veya satılacak ürünlere şimdilik itibar etmeyiniz çünkü bir aslı yoktur..

cesaret hapı nedir, cesaret hapı isimleri, cesaret hapı yorumları, cesaret hapı var mı, cesaret hapı zararları

Benzer yazılar