wp menus'den En Üst Menünüzü Seçin

Gigabyte GSmart Sierra S1 Yorumları

Merhaba değerli arkadaşlar cep telefonu kategorisi altında bugün Gigabyte GSmart Sierra S1 akıllı telefon hakkında kendi yorumlarımı paylaşacağım. Gigabyte GSmart Sierra S1 fiyatı noktasında henüz kesinleşmiş bilgiler olmasa da ilerleyen zamanlarda Gigabyte GSmart Sierra S1 fiyatı hakkında netleşen bilgileri paylaşacağım.

Gigabyte GSmart Sierra S1

Telefonun özelliklerinden bahsetmek gerekirse öncelikle android işletim sistemine sahip olduğunu hatırlatmadan geçmek olmaz. Sonrasında işlemci hızının 1.5GHz Quad Core CPU olduğunu ve ekranın da 5” IPS, 1280×720 (HD) özellikte olduğunu söyleyebilirim. Yani ekranı full hd olmasa da hd özelliğindedir. Bataryası Li-ion 2000mAh yani 8-9 saat dayanabilen türdendir. Tabii pilin ömrü kullanımınıza göre artıp azalacaktır. Ram’i ise şu şekildedir: ROM 4GB/ RAM 1GB.

Gigabyte GSmart Sierra S1 Yorumları
Gigabyte GSmart Sierra S1 Yorumları

Bluetooth 3.0, fm radio, sms, mms gibi özellikleri saymaya gerek yok. Bunlar genelde bütün cihazlarda olan özelliklerdir. Ama zannedersem Gigabyte GSmart Sierra S1 kamerası çokça merak edilen bir özelliktir. Şimdi sıkı durun arkadaşlar cihazın arka kamerası 13 MP ve ön kamerası da 2 MP’dir. Şekil olarak iPhone’a benzetilmesi de daha bir hoş tasarıma sahip olmasını sağlamış.

Cihazın satış sitesindeki özelliklere baktığım zaman az önce de söylediğim gibi bir çok özellik yazıyordu ama sensöz kısmında “Light Sensor, Proximity Sensor, G-sensor, E-Compass” özelliklerine sahip olduğu da yazılmış. Bunlardan bir tanesi ışık sensözü olup diğerlerinin ne olduğunu açıkçası bilmiyorum. Siz biliyorsanız benimle de paylaşırsanız çok memnun olurum.

Gigabyte GSmart Sierra S1 Yorumları
Gigabyte GSmart Sierra S1 Yorumları

Gigabyte GSmart Sierra S1 Fiyatı

Arkadaşlar en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Gigabyte GSmart Sierra S1 fiyatı dır. Arkadaşlar ürünün satış sitesinde de fiyatı ile ilgili henüz bir bilgi verilmemiştir. Ne olur ne olmaz diye yabancı internet sitelerine bakayım dedim ama orada da Gigabyte GSmart Sierra S1 fiyatı ile ilgili bir bilgi yoktu.

Ancak bu markaya ait diğer telefonların fiyatlarına baktığımız zaman cihazların pek de pahalı olmadığı görülmektedir. Kendi kanaatime göre Gigabyte GSmart Sierra S1 fiyatı da 500-600 arasında olabilir. Bu fiyatlarda olmasa da olabileceği fiyat en fazla 700 Türk Lirasını bulacaktır. Siz de Gigabyte GSmart Sierra S1 Yorumları başlığı altında bu cihaz ile ilgili neler düşündüğünüzü ve merak ettiğiniz konuları paylaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Gigabyte GSmart Sierra S1 Yorumları

Benzer yazılar