İL İL Ak Parti – AKP Büyükşehir Başkan Aday Listesi 2014

İL İL Ak Parti Büyükşehir Başkan Aday Listesi, AKP belediye başkan adayları 2014, akp seçim anketi sonucu belediye başkan adayları kesin listesi

Belli olan büyükşehirlerin başında istanbul geliyor. İstanbul’da belediye başkan adayı yine bilindik isimlerden olan Kadir Topbaş oldu. Kadir Topbaş’ı Ankara’dan Melih Gökçek, Şanlıurfa’dan Ahmet Eşref Fakıbaba, Manisa’dan Hüseyin Tanrıverdi ve Ordu’dan da Enver Yılmaz takip etmektedir. Tabii bu isimler bir aksilik olmadığı müddetçe kesinleşmiş isimlerdir. Yarın, bir gün ani bir karar ile değişmeler olabilir.

Sakarya’da Zeki Toçoğlu, Kocaeli’nde ise İbrahim Karaosmanoğlu aday gösterilecek. Gaziantep’te ise Fatma Şahin aşık olduğu şehre aday olacak.  Akdeniz’in incisi Mersin’de de büyük hedefler yola çıkan AK Parti’nin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda müsteşar olarak görev yapan Ahmet Zahteroğulları’nı aday olarak gösterebileceği konuşuluyor.

Ak Parti - AKP Büyükşehir Başkan Aday Kesin Listesi 2014

Ak Parti – AKP Büyükşehir Başkan Aday Kesin Listesi 2014

Evet değerli misafirler şimdilik AKP’nin 2014 büyükşehir belediye başkan adayları ile ilgili aktaracaklarımız bu kadar. İlerleyen günlerde gelişmeler olursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konuyla ilgili bizi takip etmeye devam ediniz.

Kaynak: http://www.nzt48tr.com/ak-parti-buyuksehir-baskan-aday-listesi-2014/

Metincan, küçülürken büyüyen dünyada yolunu kaybetmiş fakat "aramakla bulunmaz, bulanlar hep arayanlardır" düsturunu benimsemiş nacizane bir kuldur...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir