wp menus'den En Üst Menünüzü Seçin

İş Makinası Operatörü Arayan Şirketler

Değerli arkadaşlar henüz 2014 yılı için iş makinesi operatörü arayan şirketler veya firmalar ilan bırakmış değiller fakat zaman ilerledikçe bu başlık altında gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Her hangi bir belediye, firma, şirket vs.. iş operatörü arayan kurum olursa bu başlık altından sizlerle paylaşacağım. Beni takip etmeye devam ediniz.

Konuyla alakalı 2013 yılında bir gazete iş makinesi öperatörü alımı ile ilgili ilan yayınlanmıştı. Muhtemelen bu sene de aynı şekilde ilan yayınlanacaktır. Bu türlü ilanlar belki Türkiye’nin en çok satan gazetesi olduğu için Zaman Gazetesi’nde çıkabilir. Takip etmek lazım arada sırada. Ayrıca 2013 yılı için 10.000 tane iş makinası operatörü alınacaktı. Bu sene de o kadar olmasa da iş operatörü alınması bekleniyor.

10 bin operatör aranıyor

6.5 milyon konutu depreme karşı güçlendirecek kentsel dönüşüm projesi yeni iş kapısı oldu. Dönüşümün kilit sektörü iş makinecileri 10 bin operatör arıyor. Bin 500 ile 5 bin lira arasında maaşla çalışacak eleman bulamayan sektör, kalifiye işçi için kurslar açacak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “İktidara mal olsa da yapacağız” dediği, 400 milyar dolarlık ekonomi oluşturacak kentsel dönüşüm yeni istihdam alanları sağlayacak. 6.5 milyon binanın yıkılacağı kentsel dönüşümün yanı sıra Kanal İstanbul, havalimanı, Tünel İstanbul gibi çılgın projelerle iş makinesi sektörünün yüzde 20 büyüyeceği hesaplandı. Bu büyüme trendiyle 10 bin yeni operatöre iş kapısı olacak. Bu nedenle yeni iş makinesi operatörleri alımı yapılacaktır.

İş makinası operatörü olan kullanıcılarımız aşağıdaki yorum bölümünden başvurularını bildirmeleri halinde iş bulmada yardımcı olabilir.

Benzer yazılar