Küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncuları

Küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncuları, küçük gelin ne zaman başlayacak, samanyolu tv küçük gelin oyuncu isimleri

Küçük gelin oyuncu kadrosu

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır televizyon seyretmiyordum. – küçük gelin oyuncuları – Daha doğrusu bazı nedenlerden dolayı seyredemiyordum. Bir fırsatını bulup ekran karşısına oturduğumda kanalları tek tek dolaşmaya başladım. Bir aralık samanyolu tv‘de yeni dizi ibaresiyle küçük gelin isimli diziyi gördüm. E tabi ben de yeniliklere ve gelişmelere açık biri olarak derhal bu dizinin oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşmak istedim.

Önce stv.com.tr adresine sonra da google’a girerek biraz araştırma yaptım. Henüz kimse küçük gelin oyuncu kadrosu ile ilgili bir malumata sahip değilmiş; bunu öğrendim. Samanyolu TV‘nin kendi internet sitesinde bile küçük gelin oyuncu kadrosu ile ilgili bir bilgi paylaşılmamıştır. O nedenle üzülerek ifade ediyorum ki şimdilik ben de sizlere küçük gelin oyuncu kadrosu veya küçük gelin oyuncuları ile ilgili bir bilgi paylaşamayacağım.

Küçük gelin oyuncuları

 • Gözde Mukavelat Kimdir
 • Orhan Şimşek Kimdir
 • Çağla Şimşek Kimdir
 • Sabri Özmener Kimdir

Fakat diziyi televizyon izlememe rağmen takibe aldığımı belirtmek isterim. Küçük Gelin dizisi stv’de yayınlandıktan hemen sonra sizlere küçük gelin oyuncu kadrosu ve küçük gelin oyuncuları ile ilgili bilgiler aktaracağım. Beni takip etmeye devam ediniz. Bu arada çokça sorulan ve merak edilen konulardan bir tanesi de küçük gelin ne zaman başlayacak sorusuymuş. Maalesef bunun içinde bir bilgiye rastlamadım ama öyle zannediyorum ki fragmanı çıktığına göre en geç 2 hafta içinde diziyi yayına girmiş olacaktır. Yine de her şeyin doğrusunu Allah bilir.

Küçük gelin oyuncuları – resim galerisi

Küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncuları

Küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncuları

Küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncuları

Küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncuları

Küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncuları

Küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncuları

Küçük gelin oyuncuları, küçük gelin oyuncu kadrosu

 1. Küçük gelin oyuncu kadrosu
 2. Küçük gelin oyuncu kadrosu
 3. Küçük gelin oyuncu kadrosu
 4. Küçük gelin oyuncu kadrosu
 5. Küçük gelin oyuncu kadrosu
 6. Küçük gelin oyuncu kadrosu
 7. Küçük gelin oyuncu kadrosu
 8. Küçük gelin oyuncu kadrosu

küçük gelin oyuncuları, küçük gelin oyuncu kadrosu, küçük gelin oyuncu isimleri

10 Responses

 1. ırmak başaran diyor ki:

  küçük gelin dizisini sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarım diziyi çabucak bitirmezler. Teşekkürler samanyolu.

 2. zeynep kılıç diyor ki:

  küçük gelin bence de birçok olayı ele alacak bir diziye benziyor. hele ki samanyolu böyle bir çalışma yapmışsa muhakkak faydalı olacaktır.

 3. zeynep aslan diyor ki:

  seni çok seviyorum gözdeeee

 4. yasemin kaplan diyor ki:

  ben de küçük gelin oyuncuları başarılı buluyorum ve küçük gelin dizisi de gerçekten çok güzel bir dizi olmuş. Yani günümzüde bu türlü dizilere ihtiyaç var ama umarım küçük gelin dizisini de diğer diziler gibi çabuk bitirmezler.

 5. rümeysa diyor ki:

  orhan gözde vedee çagla sizi cooooooooook seviyorum her pazar sizi izliyor hiç kaçırmıyoruz rollerinizi çoooooook güzel oynuyorsunuz aynı zaman da filmin seneryosu çook güzel sizlri gönülden tebrik ediyorum.başarılar diliyorum.

 6. çağla şimşek diyor ki:

  DİZİMİ İZLİYORMUSUNUZ

  • denız diyor ki:

   evet super zehra harıka bır flm ckıyorsunz hr pazar aksamı ızlıyorum hayata kacırmam ayrettten bırde sana sunu soyleyım senın gercek annen ogretmenın melek ogretmen (dızıde))

 7. tamara diyor ki:

  cok kotu

 1. 8 Eylül 2013

  […] Ayrıca zamanla bu başlık altında gözde mukavelat resimleri de paylaşılacaktır. Diğer küçük gelin oyuncuları için linke tıklamanız yeterli olacaktır. – Gözde Mukavelat Kimdir – Küçük […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>