wp menus'den En Üst Menünüzü Seçin

Reza Zarrab Ebru Gündeş Boşandı mı? Neden

Reza Zarrab Ebru Gündeş Boşandı mı? Reza Zarrab’ın tutuklanmasından sonra güzel ülkemde bazı vatandaşların merak ettiği konulardan bir tanesi de Ebru Gündeş Boşandı mı sorusu oldu. Değerli arkadaşlar ben de bir araştırma yaparak ebru gündeş reza zarrab boşandı mı sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

Ebru Gündeş Boşandı mı?

Azeri işadamı Reza Zarrab‘la ilişkisini ısrarla saklayan, hatta nikahını gizli kapaklı yapan Ebru Gündeş‘in boşanmak istediği, kocasının ise buna karşı çıktığı iddia edildi. Neden boşanmak istediği ile ilgili henüz net bir bilgi yokken bunun nedenlerinden bir tanesinin Reza Zarrab’ın adının yolsuzluklara karışmış olması düşünülüyor. Yine de kesin bir bilgi olmadığından dolayı dikkate alınmsı tavsiye edilmiyor.  Bunun dışında başka iddialarda bulunmaktadır. Mesal bir başka iddia ise şöyledir:

Reza Zarrab Ebru Gündeş Boşandı mı?

Ebru Gündeş
Ebru Gündeş

8 aydır evli olan çiftin şiddetli geçimsizlik yaşadığı ve Gündeş’in yakın çevresine Zarrab’la ilgili sık sık dert yandığı öğrenildi. Çiftin, evlerinde sık sık tartıştığı ve aralarının kötü olduğu gelen dedikodular arasında yer alıyor. İddialara göre, geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses’e içini döken Gündeş, “Reza bana çok kötü davranıyor, boşanmaya karar verdim” diyerek, evliliğinin bitme noktasında olduğunu belirtmiş, Tatlıses ise, “Böyle şeyler her evlilikte yaşanabilir. Birbirinize zaman tanıyın” diye öğütte bulunmuş.

Siz de reza zarrab ile ebru gündeş neden boşanmak istiyorlar başlıklı konuda neler düşündüğünüzü benimle ve diğer misafirler ile paylaşmak istemez misinz? Reza Zarrab Ebru Gündeş Boşandı mı? Reza Zarrab Ebru Gündeş Neden Boşandı?

Benzer yazılar